top of page

Moksliniai tyrimai

Studentams

Esi studentas ir nori atlikti mokslinę praktiką? Tuomet mes – būtent tai, ko ieškai! Taip pat galime bendradarbiauti atliekant tyrimus baigiamiesiems ar kursiniams darbams.

Mokslininkams

Kuriame erdvę be biurokratijos originalioms idėjoms ir nestandartiniam mąstymui plėtoti. Daugiau informacijos apie galimybes dirbti drauge – skiltyje „Prisijunkite“.

Verslo partneriams

Ieškote bendradarbių savo moksliniams tyrimams? Galime padėti Jums tiek suburti tyrėjų komandą Jūsų įmonėje, tiek rasti lėšų Jūsų tyrimams finansuoti.

Mokslo įstaigoms

Esate akademinė įstaiga, ieškanti partnerių bendriems moksliniams tyrimams? Kreipkitės – tai gali būti sėkmingo ir įdomaus bendradarbiavimo pradžia.

2000px-Brain_Surface_Gyri_edited.png

Kalbos technologijos

Esame subūrę komandą, kuri drauge turi per 40 metų darbo su kalbos ir šnekos atpažinimu ne anglakalbėse terpėse patirties. Jei ieškote specialiai Jums sukurtų natūralios kalbos apdorojimo sprendimų, galite pasikliauti mūsų žiniomis.

CAII_Protein_edited.jpg

Baltymų ir vaistinių molekulių jungimosi modeliavimas

BPTI dirba patyrusi mokslininkų grupė, drauge kurianti kompiuterinius analizės metodus, leidžiančius modeliuoti vaisto poveikį baltymui. Yra sukurta atvirojo kodo programinė įranga, skirta apytiksliai įvertinti baltymo išsivyniojimo ir baltymo-ligando sąveikos termodinaminius parametrus.

Screen-Shot-2016-02-08-at-18.02_edited.j

Duomenų analizė ir mašininis mokymas

BPTI yra sukaupęs ilgametę mašininio mokymo ir duomenų analizės tyrimų patirtį. Mūsų išleisti moksliniai straipsniai paprastai tampa pagrindu naujiems analizės metodams, kuriuos taikome ir teikdami MTTP paslaugas. Čia yra vieta, kur gimsta nauji būdai įveikti „didžiuosius duomenis“.

Screen-Shot-2016-02-08-at-18.00_edited.j

Anglies dioksido emisijos mažinimo politikos tyrimai

BPTI pasižymi tuo, kad apjungia socialinius mokslus su tiksliaisiais. Viena iš mūsų tyrėjų yra parašiusi lyginamąją studiją „ES sanglaudos politikos poveikis šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) išmetimams iš gamyba paremtos perspektyvos“, kuris buvo išspausdintas „Environmental Science & Policy“ žurnale. Šiame darbe dalyvavo ir mokslininkai iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto bei Vytauto Didžiojo universiteto.

1Slide_edited.jpg

Plečiame mokslo pažinimo ribas

BPTI tiki, kad moksliniai tyrimai yra pamatinė visų naujovių varomoji jėga. Štai todėl stengiamės didinti savo indėlį į fundamentalius mokslinius tyrimus kasmet publikuodami ne vieną mokslinį straipsnį bei skaitydami pranešimus mokslinėse konferencijose.

Pirmąją publikaciją paskelbėme 2010 metais ir nuo tada jau spėjome išleisti daugiau kaip 90 straipsnių įvairiuose moksliniuose leidiniuose. Keletą ryškesnių publikacijų trumpai apžvelgėme, o susidomėjusieji visais mūsų straipsniais jų sąrašą ras puslapio apačioje.

Publikacijos

bottom of page