top of page

Konsultavimas

Įmonėms

Mūsų mokslinė patirtis bei ekspertinės žinios išskiria mus iš kitų konsultacinių įmonių. Kreipkitės, jei ieškote atsakymų net į itin sudėtingus klausimus.

Valstybinėms įstaigoms

Galime padėti Jums įveikti bet kurią iškilusią problemą pateikdami duomenimis ir moksliniais tyrimais pagrįstus sprendimus.

Mokslininkams ir tyrėjams

Mes nuolat ieškome mokslininkų ir tyrėjų, kurie nori savo žiniomis ir gebėjimais priversti pasaulį veikti geriau. Daugiau informacijos ieškokite skiltyje „Prisijunkite“.

Verslo partneriams

Mes visada ieškome bendradarbių iš įvairių verslo sričių. Susisiekite, ir drauge išsiaiškinkime, kaip galėtume vieni kitiems padėti augti.

Single-layer_feedforward_artificial_neur

Tinklo pertvarkymas naudojant DI

BPTI sukūrė DI tinklo optimizavimo metodus įmonei  „D-Link“ Lietuva. Šiuose metoduose dirbtinis intelektas taikomas siekiant aptikti kilpas kompiuterių tinkluose.

Photo_0340_edited.jpg

Padedame gynybos ir saugumo sektoriui pirmauti

Padedame sukurti ir pritaikyti atvirųjų šaltinių žvalgybos (OSINT) sprendimus, paremtus kalbos technologijomis, duomenų analitika, mašininiu mokymu ir socialinių tinklų analize. Jei norite sužinoti daugiau, susisiekite.

2000px-Brain_Surface_Gyri_edited.png

Kalbos technologijos ir žodžių kategorizavimas

BPTI padėjo UAB „Token Mill“ sukurti metodiką ir programinę įrangą, kuri leidžia identifikuoti lietuvių kalbos žodžių kamienus (stemmer). Šis sprendimas šiuo metu yra plačiai naudojamas įvairiuose „Token Mill“ projektuose, kuriuose dirbama su lietuvių kalba.

Photo_0487_edited.jpg

Pagalba vyriausybinėms įstaigoms efektyviai išnaudoti duomenis

BPTI dalyvavo Valstybės tarnybos departamento rengtame konkurse, kuris buvo skirtas optimizuoti jų vidinę informacinę sistemą atsižvelgiant į esamus rodiklius. Po detalių tyrimų BPTI pavyko parengti galimybių studiją, pristatančią rekomendacijas, kaip išnaudoti turimus duomenis bei patobulinti informacines sistemas.

Photo_0455_edited.jpg

Naudingi patarimai verslui

Mūsų kolektyvo narių įvairovė suteikia mums neprilygstamas galimybes kurti realiais duomenimis paremtus sprendimus Jūsų verslo problemoms spręsti. Pažvelkite ir pamatysite, kaip mums pavyko pritaikyti savo žinias net pačioms subtiliausioms verslo problemoms įveikti.

bottom of page